Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków: Protesty przeciwko pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu

Utworzony przez przemm, 14 kwietnia 2010 r. o 07:57
Jak mozna zgodzic sie na ten pochowek,w imie czego.jakich skali porownawczych z dostojnikami tam pochowanymi,ktorzy zrobili wiele dla kraju.Jak juz bol i zaloba minie i wszyscy ochłoną to będzie pierwszy przypadek usunięcia tego sarkofagu z Wawelu.Nie będziemy na to długo czekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Creanos napisał:
Nie no, widać, że relikwie św. Lecha będą teraz łatwiej dostępne. A teraz małe pytanie: skoro Kaczyński na Wawel to Wałęsie małzoleum na Placu Defilad wypada postawić, żeby odnotować jego wkład w Polską historę.
Jeszcze jedną rzecz dodam w sprawie sprostowania w telewizji: nie tylko Kraków protestuje przeciwko pochowaniu Kaczyńskiego na Wawelu. Mazowsze również tak uważa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już by się wstydzili z tym protestem!! To właśnie tacy ludzie hańbią nasz naród i kraj!! Taka tragedia a oni sobie protesty urządzają i gdzie tu kultura i wspolczucie? a co mówić i żałobie bo w ich sercu po takim czymś skruchy ani współczucia raczej nie ma.. brak mi słów na takich ludzi bezdusznych.. co oni sobie myślą ze bycie prezydentem to takie proste zadanie lub żoną prezydenta.. moim zdaniem oni zasłuzyli by pochować ich na wawelu to byli naprawdę sprawiedliwi ludzie, tak zgodni, a zarazem zasadniczy poza tym pomagali naprawdę cierpiacym ludziom przykładem był wczoraj reportaż w Magazynie Ekspres Reporterów. czy któryś poprzednikprezydenta ibądź jego żona byli tak wrażliwy na czyjeś cierpienie??? nie a jeśli tak to były to tylko pozory medialne i tyle sama sie o tym przekonałam...Państwo Kaczyńscy byli naprawdę wspaniałymi ludźmi skromnymi nie afiszowali się i właśnie za to wszyscy powinnismy im oddac hołd a nie odstawiać jakieś szopki przeciwko ich pochówku trzeba mieć niezły tupet żeby w żałobie gdzie czyta to rodzina i przyjaciele oraz wszyscy obywatele urządzać jakieś protesty... Już takiego prezydenta raczej mieć nie będziemy i napewno żadna prezydentowa nie zastąpi Pani Marii... Niech Spoczywają w Pokoju. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja999 napisał:
popieram wszystkich , ktorzy nie zgadzaja sie na pochowanie Kaczynskiego na wawelu !!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest jakis chory pomysl
....ja 999...... ty się anonsuj ...ja 0801 199 990.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
powinniśmy tam ustawić CKM i strzelać do tych ścierw co protestowali w czasie źałoby !!!!!!!
I to napisał prawdziwy katolik który nie dawno był do spowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów na ludzką głupotę zaloba narodowa a oni sobie protestować zaczynaja ateisci jakich nie malo...co z was za obywatele jak wy strony nie trzymacie za prezydentem tylko urzadzacie jakies konflikty w tak ciezkich dniach dla narodu polskiego ludzie czy wy w ogole macie coś w tych głowach? zenada i bezmózgowie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Creanos napisał:
Nie no, widać, że relikwie św. Lecha będą teraz łatwiej dostępne. A teraz małe pytanie: skoro Kaczyński na Wawel to Wałęsie małzoleum na Placu Defilad wypada postawić, żeby odnotować jego wkład w Polską historę.
Nalać do chrzcielnicy każdy głupi potrafi ...ale aby za to stawiać małzoleum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak słów na ludzką głupotę zaloba narodowa a oni sobie protestować zaczynaja ateisci jakich nie malo...co z was za obywatele jak wy strony nie trzymacie za prezydentem tylko urzadzacie jakies konflikty w tak ciezkich dniach dla narodu polskiego ludzie czy wy w ogole macie coś w tych głowach? zenada i bezmózgowie :/
popieram jak najbardziej ta wypowiedz zero szacunku dla prezydenta i jego zony...ze tacy ludzie sa jeszcze wsrod nas bez uczuc i bez jakiego kolwiek wspolczucia Pokój ich duszy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka dni temu nazwałem co poniektórych dziennikarzy prowincjonalnymi hienami próbującymi dorównać mentorom z ogólnokrajowych brukowców.Czyżbym się pomylił?Chyba nie! Przeanalizujmy treść którą chce się nam przekazać.. Kto pierwszy rzucił taki pomysł, z pochówkiem na Wawelu.W treści art. tego nie ma .Dalej twierdzę,że nasza lokalna gazeta bierze udział w manipulacji,mającej na celu skłócić społeczeństwo.Przypomnijcie sobie jak było po śmierci Papieża.To samo obserwuję teraz, tylko w przyśpieszonym tempie.Moim zdaniem cele "opiniotwórczych" mediów są następujące: Po pierwsze- skłócić społeczeństwo Po drugie- utrzymać napięcie w stosunkach z Rosją,a szczególnie między naszymi narodami Po trzecie-odwrócić uwagę od zakulisowych działań rządu / np teczki IPN/ To są moje prywatne przypuszczenia i opinie wysnute poprzez obserwację sceny medialnej.Można się z nimi zgodzić albo nie.Ale chyba mam prawo je wyrażać?Czy już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak słów na ludzką głupotę zaloba narodowa a oni sobie protestować zaczynaja ateisci jakich nie malo...co z was za obywatele jak wy strony nie trzymacie za prezydentem tylko urzadzacie jakies konflikty w tak ciezkich dniach dla narodu polskiego ludzie czy wy w ogole macie coś w tych głowach? zenada i bezmózgowie :/
Mylisz pojęcie żałoby i współczucia rodzinom ofiar tragedii z aktem politycznym jakim jest pochówek na Wawelu. Niech by został pochowany w Świątyni Opatrzności, a po wyjaśnieniu przyczyn tragedii, po dyskusji narodowej zawsze można było z honorami przenieść trumny na Wawel a nie robić tego na zasadzie odgórnej decyzji bez liczenia się ze zdaniem innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYDZCIE SIE !!! W ZALOBE NARODOWA URZADZAC TAKIE SCENY CO Z WAS ZA OBYWATELE!!! PREZYDENT ZGINAL TRAGICZNIE BYL GLOWA PANSTWA I NALEZY MU SIE POCHOWANIE NA WAWELU WRAZ Z MALZONKA CHOCBY ZA TO ZE ZADEN Z PREZYDENTOW W TAKI SPOSOB NIE ZGINAL, ODDAL HOLD KATYNIU SAMYM SOBA!! JESZCZE WAM MALO? NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU, A SWIATLOSC WIEKUISTA NIECHAJ IM SWIECI [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gg~ napisał:
Mylisz pojęcie żałoby i współczucia rodzinom ofiar tragedii z aktem politycznym jakim jest pochówek na Wawelu. Niech by został pochowany w Świątyni Opatrzności, a po wyjaśnieniu przyczyn tragedii, po dyskusji narodowej zawsze można było z honorami przenieść trumny na Wawel a nie robić tego na zasadzie odgórnej decyzji bez liczenia się ze zdaniem innych.
ach tak to w jakim ty swiecie zyjesz z choinki sie urwales ze nie wiesz ze w dzisiejszych czasach nikt sie z nikim nie liczy i jak zechca to zrobia!!! mi osobiscie to nie przeszkadza ze na wawelu...byl wielkim czlowiekiem jak i dla mnie tak i dla wielu innych a wy co teraz prostetujecie jest was malutka garstka i sie tylko po przez to osmieszacie i widac jacy z was dwulicowcy ale co zrobic zawsze znajdzie sie jakis dziwak ktory musi miec inne zdanie jak wiekszosc ;/ heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wstydzę się Uważam że najlepszym miejscem byłaby Świątynia Opatrzności Bożej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sary lubelak napisał:
Decyzja o pochówku na Wawelu należy do Metropolity krakowskiego i nic do niej żydokomunie i ateistom. Żadne referenda i inne bzdury nie maja nic do krypt Wawelskich pod wzglądem przwnym i formalnym. Zadyma wszczęta przez polskojęzyczne media ma jeden, wiadomy cel. Ten sam co zawsze - podział i skundlenie Polaków. Zatroskani decyzją hipokryci, nie macie nic do gadania i koniec. A jakim był Prezydent - o tym świadzy chęc udziału w pogrzebi największych tego świata - od prezydenta Obamy po prezydenta Miedwiediewa.
Wydaje mi sie ze to kazal Ci napisać sam prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemm napisał:
Według mnie nie jest godzien na wawel na wawelu spoczywają ludze zasłużeni i wyselekcjonowani a co takiego zrobił śp. L. Kaczyński dla tego kraju?? nic szczególnego. Ale decyzję podejmują inni ludze niestety;/
A ty jesteś godzień pochówku na wawelu co zrobiłeś dla Polski. Prezydent Kaczyński swoją śmiercią i tych 95 ludzi sprawił iż nikt nigdy nie zapomnij o KATYNIU A ty co zrobiłeś dla Polski i Katyńa. JEŚLI KTOŚ JEST GODZIEŃ BYĆ POCHOWANYM NA WAWELU NIECH PRZYJDZIE NA TEN PROTEST I ZACZNIE KRZYCZEĆ JAKO PIERWSZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bert napisał:
A ty masz przygotowane na pamięć wystąpienia na każdą, dowolną okoliczność? To nie odsłonięcie jakiegoś pomnika, kiedy można wydukać kilka standardowych zdań. Postaw się w sytuacji Komorowskiego i sam sobie odpowiedz czy lepiej by było, gdyby mówił bez przygotowania. Co do wstydu, o którym piszesz, to dałoby się niejedną taką sytuację przywołać, ale nie pora i miejsce na to. Dodam tylko, że wstydu można ZAZNAĆ, a nie ZASTAĆ.
Szkoda,że Tuskowi w Charkowie nikt nie podrzucił kartki z instrukcją jak należy wykonać znak krzyża na czole i piersi...pogubił się człowiek....i to już nie raz.Wstyd, nie wiem czy ZAZNANY czy ZASTANY ale jest. Zobacz...Putin ,jego znak krzyża jest o wiele bardziej skomplikowany i trudniejszy do wykonania ,ale wykonał go bezbłędnie i za to go cenią Rosjanie.Polacy za to cenili i cenią śp.Lecha Kaczyńskiego i jego żonę Marię ...a ty? a ty mało rozumiesz i jak ta żaba podnosisz nogę aby cię podkuć ale kiedy byś zobaczył(a) gwóźdź w ręce kowala to byś uciekł do Londynu,Tel Aviwu,Nowego Jorku. Więc albo się zastanów co piszesz albo już dzisiaj wybierz się w tę podróż aby nie denerwowała cię wola znacznej większości Narodu Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to Kaczorowski jest bardziej zasłużony dla Polski i to on powinien spocząć na Wawelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Creanos napisał:
Nie no, widać, że relikwie św. Lecha będą teraz łatwiej dostępne. A teraz małe pytanie: skoro Kaczyński na Wawel to Wałęsie małzoleum na Placu Defilad wypada postawić, żeby odnotować jego wkład w Polską historę.
JAK WAŁĘSIE TO I KISZCZAKOWI ,Michnikowi-oni tak dobrze się czuli w swoim towarzystwie(patrz zdjęcia ze spotkania w Magdalence,w Arłamowie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Na Twoją głupotę to ustawy nie ma !
OH-jak prawda w oczy kole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola8282 napisał:
A ty jesteś godzień pochówku na wawelu co zrobiłeś dla Polski. Prezydent Kaczyński swoją śmiercią i tych 95 ludzi sprawił iż nikt nigdy nie zapomnij o KATYNIU A ty co zrobiłeś dla Polski i Katyńa. JEŚLI KTOŚ JEST GODZIEŃ BYĆ POCHOWANYM NA WAWELU NIECH PRZYJDZIE NA TEN PROTEST I ZACZNIE KRZYCZEĆ JAKO PIERWSZY.
Nawet Pan Bóg nie pozwolił Kaczyńskiemu dolecieć do Katynia ....To daje dużo do myslenia .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...